بلیط هواپیما کیش به شیراز

۱۴۰۰ ۱۸ مرداد

بلیط هواپیما کیش به شیراز

 

پرواز کیش به شیراز  در 7 روز هفته برقرار است . پرواز های کیش به شیراز توسط ایرلاین کیش ایر , فلای پرشیا .  آسمان , پارس ایر و ایران ایر انجام میگردد . برای خرید بلیط ارزان کیش به شیراز شبکه های اجتماعی کیش زوم را دنبال کنید تا از آفر های لحظه آخری بلیط هواپیما کیش به شیراز مطلع شوید . کیش زوم در تلاش است که ارزانترین نرخ بلیط هواپیما کیش به شیراز را به کاربران خود ارئه دهد در این مقاله سعی داریم اطلاعات مختصری در رابطه با بلیط هواپیما کیش به شیراز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم که خرید بهتری داشته باشید .

 

6 نکته در خرید بلیط هواپیما کیش به شیراز که حتما باید بدانید :

 

 

1: اگر قیمت پرواز کیش به شیراز  اکونومی با پرواز کیش به شیراز سیستمی تفاوت ندارد حتما پرواز سیستمی خرید کنید . مهمترین تفاوت در صورت جا ماندن از پرواز در پرواز اکونومی معمولا در این مسیر سوخت میباشد ولی پرواز های سیستمی از 30 الی 70 درصد مبلغ پرداختی استرداد میگردد .

 

2 : اگر کودک همراه دارید و پرواز کیش به شیراز اکونومی و سیستمی تفاوت قیمت چندانی ندارد پرواز سیستمی خریداری کنید پرواز های سیستمی نرخ کودک دارند ولی پرواز های اکونومی و چارتر نرخ کودک ندارند .

 

3 : اگر نوع هواپیما برای شما مهمه از قسمت قوانین هر بلیط نوع هواپیما را مشاهده کنید . نوع هواپیما این مسیر بوئینگ و ایراباس و فوکر  میباشد .معمولا پرواز کیش ایر و فلای پرشیا پرواز کیش به شیراز از سایر پرواز ها بهتر است .

 

4 : در پرواز های سیستمی کیش به شیراز  امکان تغیر نام وجود ندارند . در صورت خرید اشتباه بلیط هواپیما کیش به شیراز  باید با درصد جریمه ایرلاین کنسل کنید و مجدد خرید انجام دهید.

 

5 : قیمت بلیط هواپیما کیش به شیراز نوسان قیمتی زیادی دارد در بعضی مواقع پرواز که با نرخ 600.000 تومان خرید میکند روز پرواز با قیمت 200.000 تومان به فروش میرسد .

 

6 : اگر حیوان خانگی دارید حتما قبل از خرید بلیط هواپیما کیش به شیراز  با ایرلاین مورد نظر تماس بگیرید و چنانچه حمل حیوان خانگی دارند خرید انجام دهید . شماره تماس فرودگاه کیش :

07644443300

 

بلیط هواپیما کیش به شیراز

 

سوالات متداول برای خرید بلیط هواپیما کیش به شیراز

 

 

مدت زمان پرواز کیش به شیراز چقدر است ؟

 

مدت زمان پرواز کیش به شیراز  45 دقیقه است . که با توجه به نوع هواپیما و شرایط آب و هوایی ممکن است تغیر کند .

 

 

بهترین ایرلاین پرواز کیش به شیراز کدام ایرلاین است ؟

 

 

از نظر کیفیت و رضایت مسافر ,  بهترین پرواز کیش به شیراز هواپیما کیش ایر و فلای پرشیا میباشد .

 

 

کدام ایرلاین در این مسیر شرایط استرداد بهتری دارد ؟

 

پرواز سیستمی کیش ایر  پرواز سیستمی ایران ایر شرایط استرداد بهتری نسبت به سایر ایرلاین ها دارند .

 

چگونه بلیط هواپیما کیش به شیراز ارزان بخریم؟

 

تقریبا در تمامی تعطیلات روزهای اوایل تعطیلات نرخ بلیط هواپیما کیش به شیراز به شدت کاهش دارد . مثلا در زمان تعطیلات عید هر سال قیمت بلیط هواپیما کیش به شیراز از روز 27  اسفند ماه با نرخ های زیر 100 الی 200 هزار تومان بفروش میرسد .

 

 

اطلاعات تماس فرودگاه کیش

 

اطلاعات پرواز فرودگاه کیش :

07644485501

07644485502

07644485503

07644485504

 

 

بلیط لحظه آخری کیش به شیراز

مسیر پرواز کیش به شیراز معمولا بلیط لحظه آخری زیادی دارد آسان ترین راه اطلاع از بلیط لحظه آخری کیش به شیراز عضویت در سامانه پیامکی بلیط لحظه آخری کیش زوم میباشد کیش زوم بلیط های لحظه آخری را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام واتساپ تلگرام اطلاع رسانی میکند کافی است برای اطلاع از بلیط لحظه آخری کیش به شیراز  یکی از شبکه های اجتماعی کیش زوم را دنبال کنید . برای دریافت پیام بلیط لحظه آخری کیش به شیراز کافی است کلمه کیش به شیراز را برای شماره 09382956414 پیامک کنید از آن پس تمامی بلیط های لحظه آخری کیش به شیراز به شما اطلاع داده میشود البته ممکن است که یک هفته اصلا پرواز لحظه آخری نباشد و آن هفته پیامی برای شما ارسال نشه ولی زمان های که پرواز لحظه آخری موجود است به شما اطلاع داده میشود .

 

 

قوانین بار پرواز کیش به شیراز (بلیط هواپیما کیش به شیراز )

 

1) وزن بار مجاز به ازای هر مسافر 20 کیلوگرم می‌باشد.
2) حداکثر وزن هر بسته و چمدان نبایستی از 25 کیلوگرم تجاوز نماید. بالاتر بودن وزن هر بسته از میزان مجاز، منتج به عدم پذیرش بار از سوی کانتر پذیرش و الزام تقسیم بار به بسته‌های سبک‌تر خواهد گردید.
3) حداکثر ابعاد مجاز برای هر بسته جهت تحویل به قسمت بار در هواپیماهای متوسط 190×170 سانتی‌متر می‌باشد و لازم است مسافران در زمان بسته‌بندی بار خود، این مورد را مد نظر قرار دهند. جهت بارهای با ابعاد بزرگتر بایستی ارسال از طریق بارنامه صورت گیرد.

4) مسافرین جهت جلوگیری از آسیب بارهای شکستنی خود لازم است نسبت به بسته‌بندی مناسب قبل از تحویل اقدام نمایند. شرکت‌های هواپیمایی، بارهایی که دارای بسته‌بندی مناسب نمی‌باشد را پذیرش نمی‌نمایند.

5) حداکثر مبلغی که بابت مفقود شدن بار به مسافران تعلق می‌گیرد 100 دلار است. لذا لازم است مسافران از قرار دادن اشیاء قیمتی و ارزشمند خود در چمدان جداً خودداری فرمایند. در خصوص اشیاء گمشده و خسارت وارده به بار مسافران در طول پروازها، فرودگاه هیچگونه مسئولیتی ندارد و لازم است مسافران جهت اعلام مفقودی یا خسارت وارده، به دفتر جامه‌دان شرکت هواپیمایی مربوطه مراجعه نمایند.
6) لازم است مسافران حتی‌الامکان از به‌همراه داشتن مواد یخ‌زده و فاسدشدنی اجتناب نمایند تا در زمان بروز تاخیر در انجام پرواز، با مشکل روبه‌رو نگردند.
7) به موجب ابلاغیه سازمان محیط‌زیست خروج مرجان، صدف و ماسه دریایی و مواردی از این قبیل که باعث آسیب به محیط زیست جزیره می‌شود، ممنوع می‌باشد.

 

 

بلیط چارتر کیش به شیراز

 

عموما اکثر پروازهای کیش به شیراز چارتر میباشند که در زمان کاهش تقاضا کاهش نرخ زیادی دارند . معمولا پرواز های اکونومی چارتر میباشند که تقریبا قوانین یکسانی دارند

معمولا قوانین استرداد تا ساعت  12 ظهر 3 روز قبل از پرواز با 30 درصد جریمه و از ساعت 12 یک روز قبل از پرواز غیر قابل استرداد میباشند البته این قوانین عمومی است

شاید یک پرواز در روز پرواز قابل استرداد باشد و شاید یک پرواز از لحظه صدور غیر قابل استرداد باشد .

 

 

 

اطلاعات پرواز فرودگاه کیش

 

برای مشاهده آنلاین اطلاعات پروازهای امروز فرودگاه کیش بر روی لینک زیر کلیک کنید .

 

اطلاعات تمام پروازها کیش

 

خرید بلیط هواپیما کیش به شیراز

 

ابتدای همین صفحه لیست پروازهای کیش به شیراز امروز نمایش داده شده از قسمت اگر امروز بلیط هواپیما کیش به شیراز تکمیل شده باشد پرواز نمایش داده نمیشه از قسمت تقویم پرواز در ابتدای سمت چپ کلیک کنید کیش زوم پایین ترین نرخ 15 روز آینده مشابهه تصویر زیر به شما نمایش میدهد که با انتخاب روز پرواز لیست پرواز نمایش داده میشه که با انتخاب پرواز مورد نظر مراحل خرید را طی میکنید

 

خرید بلیط کیش به شیراز

 

آموزش خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش به شیراز

 

برای آموزش خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش به شیراز بر روی لینک زیر کلیک کنید

 

http://kishzoom.com/Blog-3380-آموزش خرید آنلاین بلیط کیش به شیراز .html

 

سایر پرواز های کیش

 

بلیط هواپیما کیش به شیراز 

بلیط هواپیما کیش به مشهد 

بلیط هواپیما کیش به اصفهان 

بلیط هواپیما کیش به تهران 

 

منبع

کیش زوم

 

تصاویر مرتبط

بلیط هواپیما کیش به شیراز
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
0 دیدگاه در رابطه این مقاله وجود دارد.
0  نفر این تور را پسندیده اند.